Помилка
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Коментарі 

 
0 #8 Емілія 19.11.2015 11:19
Друге питання, яке мене цікавить, це як я можу успадкувати земельний пай моєї бабці, яка померла в 1997 р. Що для цього потрібно і яка вартість всієї процедури? Якщо незатребуваний земельний пай був наданий в оренду по рішенню сільради, то як я можу претендувати на суму орендної плати? Чи можу я вимагати чи домовитися, щоб за рахунок цієї суми орендної плати, яка поступала на рахунок сільради, мені оформили спадщину на пай?
Цитувати
 
 
+1 #7 Емілія 19.11.2015 11:12
Доброго дня! В мене така ситуація:мама приватизувала в селі земельну ділянку для обслуговування будинку і ведення підсобного господарства, а будинок, збудований до 1992 р.-ні (немає ні Свідоцтва на право власності , ні Техпаспорта).Як мама може скористатися правом безкоштовної приватизації будинку і до якого часу? Що для цього потрібно? Чи коли земля приватизована, то приватизація не є обов"язковою?
Цитувати
 
 
-3 #6 Administrator 14.08.2013 08:43
Цитую Андрій:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки відсотків повинен сплатити покупець квартири, оціненої в 245 тис.грн. приватному нотаріусу? Яка вартість послуг нотаріуса при оформленні договору купівлі-продажу та скільки відсотіків на які послуги сплачуються? Дякую

Доброго дня.
При укладення договору купівлі-продажу квартири сторони сплачують від 2 до 7 відсотків від вартості квартири згідно договору (залежно від терміну перебування у власності). Послуги нотаріуса визначають за домовленістю між сторонами (або тою стороною, яка оплачує послуги) та нотаріусом.
Цитувати
 
 
+2 #5 Administrator 14.08.2013 08:41
Цитую Кароліна:
Доброго дня. Хотілось би спитати наступне: мені повних 17 років, 29 серпня буде 18, є закордонний паспорт, відкрита віза(нім.шенген), чи можу я одна летіти в Грецію ще до повноліття без дозволу батьків?

Доброго дня.
Можете спробувати виїхати, але є де-кілька перепон-чи дозволять Вам виїзд до Греції по німецькій візі, і чи не зупинять Вас на кордоні через відсутність згоди батьків. Якщо Вам дуже потрібно туди поїхати, радимо обговорити з батьками за згоду, аби не ризикувати-квитки дорожче обійдуться.
Цитувати
 
 
+1 #4 Administrator 14.08.2013 08:38
Цитую Інна:
Доброго дня. МЕне цікавить переклад та апостиль документів на іврит. Та вартість таких послуг, також скільки коштуе консультація.

Доброго дня.
Вартість перекладу на іврит починається від 150-170 грн за одну перекладацьку сторінку. Остаточну віартість називає сам перекладач, оскільки це залежить від об'єму роботи. Також є можливість проставити апостиль на документі, звертайтесь за потреби.
Цитувати
 
 
+1 #3 Administrator 14.08.2013 08:32
Цитую Максим:
Добрий день. Збираюсь купити квартиру. Усі документи у продавця є. Але є одне питання Продавці понад 10 років власники, але через перепланування квартири вони отримали нове свідоцтво на право власності в 2013 році і новий тех паспорт. Старе свідоцтво в них є але копія його завірена нотаріусом. І от яке питання. Чи потрібно зразу ж сплатити під час продажу квартири їм податок чи не потрібно ? І як можна уникнути сплату податку .

Доброго дня. Попри те, що у власності квартира знаходиться фактично більше 10 років, сам факт перепланування та одержання свідоцтва унеможливлює застосування положень про 3 роки у власності. Час перебування рахується від моменту державної реєстрації виникнення такого права. Старі документи і попередній техпаспорт Вам не допоможуть нічим. Нотаріусу потрібні чинні документи в оригіналах.
Цитувати
 
 
+1 #2 Administrator 15.02.2013 13:28
Цитую Оксана:
Доброго вечора!Підкажіт ь будь-ласка:мені потрібно довідку про сімейний стан тобто,що я не була одружена.Скільки часу вона робиться та її ціна.Чи має ця довідка уже той вигляд який буде апостилізуватис я(чи потрібно кудись буде її ще подавати?),документ потрен для подачі в німецький ЗАГС?Дякую!

Замість довідки в нотаріуса Ви можете написати заяву про сімейний стан (не заміжня та не перебуваєте в шлюбі). Цей документ може бути використаний за кордоном тільки після його легалізації (проставлення штампу Апостиль - можемо допомогти з цим) та перекладу. за детальною інформацією звертайтесь за контактними телефонами.
Гарного дня.
Цитувати
 
 
+1 #1 Administrator 15.02.2013 13:25
Цитую Ярослав:
Добрий вечір! Мене цікавить таке питання, яка ціна щоб завірити копію документа згідно оригіналу?

Вартість завірення однієї копії документу на 1сторінці = 20 грн. на 2сторінках= 30 грн. документи про освіту по 15 грн. за сторінку. документи на декількох сторінках оцінюються залежно від обсягу роботи. для завірення копії необхідно мати при собі оригінал документу та паспорт з ідент.номером.
Гарного дня.
Цитувати
 

Запитання


Захисний код
Оновити

© Нотаріус Львів. Всі права застережені.

Користувачі онлайн:

На даний момент 2 гостей на сайті